KONST / Litografier / Färglitografi 13592066

nr 1359 2066

Lennart Nyström

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Signerad, 60x84cm

Lennart Nyström, svensk målare född 1944.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:56:42

Lennart Nyström

Läs mer om Lennart Nyström